Tuesday, June 29, 2010

Buğra Restaurant - Gürpınar - Beylikdüzü

Neden
BUĞRA RESTAURANT?

Çünkü !... Damağınızda nefis bir balık tadı, camınızın ardında güneşin hüzünlü batışı ya da lodosun dövdüğü rıhtımda martıların nazlı nazlı dansını izlemek inanılmazdır; titizliğimiz ve görüşünüze açık olan mutfağımız güvenli bakışınızı sağlayacaktır.

Samimi ve sıcak ortamımızda kulaklarınızda unutulmaya yüz tutmuş nostaljik melodiler, geçmişle bağlantınızı yeniden kuracaktır; arkadaş ve dostlarınızla bizi ziyaret ettiğinizde balık ve et çeşitliliğimiz samimiyetimizle birleştiğinde kendinizi özel hissettirecektir.

Zor ve stresli geçen bir iş gününü bitirdiğinizde yerli ve yabancı tüm içkilerin bulunduğu barımızda dinlenmek ve özel aperatiflerimizden almak sizleri yeni güne hazırlayacaktır; özel toplantılarınızda ve gecelerinizde orkestramız doyumsuz bir gece yaşatmakla birlikte sizi onurlandıracaktır da; tatil günlerinizde hava şartları ne olursa olsun doyumsuz manzaramız sabah kahvaltısından itibaren emrinizde olacaktır.

Bir kez geldiğinizde bir kez daha gelmek isteyecek ve bizi dostlarınıza da tavsiye edeceksiniz; çünkü !... samimiyetimizden ve kendimize olan güvenimizden emin olabilirsiniz.

Diğer Mekanlar için: İstanbul Restaurants Rehberi tiklayiniz.

No comments:

Post a Comment

Bu Blogda Ara