Monday, July 12, 2010

Pucci Plus - İnönü Caddesi - Gümüşsuyu - Taksim

BAHARIN TADI PUCCİ PLUS'DA BİR BAŞKA......
EŞSİZ BOGAZ MANZARALI TERASIYLA YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ OLMAYA ŞİMDİDEN ADAY.....

Haziran 2001 ‘de Gümüşsuyu ’nda müşterilerine hizmet vermeye başlayan PUCCI kısa sürede İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline geldi.

Kaliteli ve saygın hizmet anlayışı çerçevesinde yeniden yapılanmaya giden mekan PUCCI PLUS adıyla , değişen dekorasyonu ve modern konseptiyle Mart 2006’dan itibaren misafirlerine dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Salih Zeki Ceylan’ın sahibi olduğu PUCCI PLUS ’da mönüdeki tüm yemekler Şef Mahmut Mencütekin gözetiminde hazırlanıyor.

Yenilenen dekorasyonuyla mekanda gözü yormayan vanilya, taba ve kahve tonlarının ağırlıklı olduğu bir konsept hakim. Toplam 180 kişi kapasiteli PUCCI PLUS eşşiz bir boğaz manzaranın hakim olduğu iki kattan oluşuyor. Giriş katında yer alan Pucci Plus Cafe’ de aromalı ve yöresel kahve ve çay çesitlerini lezzetli cookiesler eşliğinde denemeniz tavsiye ediliyor.

PUCCI PLUS ’ın yaz ve kış bahçesi olarak hizmet veren 60 kişi kapasiteli terasında Dj ‘in hazırladığı müzikler eşliğinde ,yaza özel hazırlanmış Pucci Plus Kokteyleri deneyip,menümüze yeni eklenen sushi 'nin veya dünya mutfağının eşşiz lezzetin de doyumsuz bir gece geçirebilirsiniz.

PUCCİ PLUS haftanın her günü öğle ve akşam yemeği servisi verilirken ,pazar günleri sadece akşam servisiyle misafirlerini ağırlıyor.Mekanda ayrıca davet ve organizasyonlara özel menüler hazırlanabiliyor.Düğün ve davetleriniz için keyifli bir atmosfer eşliğinde unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.Konukları için herseyin titizlikle hazırlanıldığı mekanda , size sadece gecenizin ve davetinizin keyfini çıkarmak kalıyor.Zengin bir şarap kavına sahip PUCCI PLUS ’da uygun fiyatlara Şili,Arjantin ve Fransız ve İtalyan şaraplarını bulmanız mümkün.

Yemeklerin lezzeti, servisin kalitesi ve muhteşem boğaz manzarasıyla keyifli saatler geçirmek Pucci Plus da bir ayrıcalık.

Not:Haftanın hergünü ögle ve aksam servisimiz vardır, sadece pazar günleri açılış saatimiz 18:00dir.

Diğer Mekanlar için: İstanbul Restaurants Rehberi tıklayınız.

No comments:

Post a Comment

Bu Blogda Ara