Thursday, August 26, 2010

Agva Motel Park Mandalin - Şile

Agva'da Goksu deresi kenarinda, dogayla ic ice, keyifli bir yemek deneyimi.
Ağva’da dere kenarında yaşam bir başkadır. Park Mandalin Ailesi, bu ayrıcalıklı tatilinizden daha çok keyif almanız için, güler yüzü ve doğal atmosferi ile dört mevsim boyunca size evinizdeki sıcaklığı ve konforu vaat ediyor. Sıcak bir karşılama sonrası, sizin için zevkle dekore edilmiş, her biri birbirinden farklı odalarımızdan birine yerleştikten sonra sıra dere kenarındaki keyifli yaşamı keşfetmeye geliyor.
Doğa ile iç içe bir yaşam sunan Park Mandalin’de, şehir hayatının stresinden uzaklaşıp ruhunuzu dinlendirmek için birçok seçenek bulunuyor. Ağva’nın muhteşem doğasını keşfetmek üzere yaptığınız yürüyüş veya bisiklet turu sonrasında, hamağınıza uzanarak gezintinizin verdiği tatlı yorgunluğu ufak bir şekerleme ile üzerinizden atabilirsiniz. Dilerseniz kahvaltı sonrasında gazetelerinizi, kitaplarınızı çam ağaçları ya da mandalina ağaçları gölgesinde minderlere yayılarak okuyabilirsiniz; hangi ağacın gölgesini seçeceğiniz sizin tercihinize kalmış. Yaz aylarında, gün boyu iskelede güneşlenerek tembellik yapabilir, akşamüstü dere kenarında bulunan masalarımızda içkinizi yudumlayarak gün batımını izleyebilirsiniz. Kış aylarında ise, sıcak çikolata veya bir bardak şarap eşliğinde, şömine önünde sıcacık kış bahçesinde sevdiklerinizle keyif dolu saatler geçirmeniz mümkün. Derenin sakinliğinde huzur bulmak isterseniz, dört mevsimin vazgeçilmezi olan dere gezintileri yapabilirsiniz. Deniz bisikleti veya sandal ile açılarak, derenin bölgemizin hırçın çocuğu Karadeniz’le buluştuğu yerde doğanın size sunduğu güzellikleri kucaklayabilirsiniz. MUTFAĞIMIZDAN;

Kış aylarında ana binamızda bulunan yemek salonumuzda dere manzarasına karşı, yaz aylarında ise dere kenarında aşçımızın muhteşem yemeklerinin keyfini çıkarın. Birbirinden lezzetli, çeşit çeşit mezelerin tadına bakmadan ana yemeğinize geçmemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Park Mandalin’de her zaman önerilerinize açık bir mutfak bulacaksınız. Arzuladığınız lezzetleri akşam tabağınızda görebilmek için fikirlerinizi aşçımızla paylaşmanız yeterli.

Diğer İftar Mekanları için: www.iftarmekanlari.com a tıklayınız.

Diğer Mekanlar için: İstanbul Restoran Rehberi tıklayınız.

No comments:

Post a Comment

Bu Blogda Ara