Monday, September 27, 2010

Rio Bravo - İstiklal Caddesi - Beyoğlu - Taksim

1999 yılından itibaren İstiklal Caddesi üzerinde Beyoğlu’nun tarihi binalarından, ayrıca Mehmet Akif Ersoy’un da yaşadığı Mısır Apartmanı'nda müşterilerine en iyi hizmeti vermek için devamlı yenilenmekte ve çalışmakta...

Kapasitesi 250 kişilik olan mekanda özel günlerinizi kutlayabilir ve arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Mekan açılabilir camlarıyla İstiklal Caddesiyle bütünleşmekte, ferah salonuyla sizleri günün stresinden uzaklaştırmakta ve size özel köşeleri ile eğlencenize eğlence katmaktadır.

Rio Bravo'da Mexican, American ve İtalyan mutfağının en leziz pizzaları, spaghettileri ve fettuccinelerini tadabilir, saat 11.00-19.00 arası menülerden seçtiğiniz bu leziz yiyeceklerde indirimli özel öğle menüsünden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş ve zengin barında dilediğiniz içeceği yudumlarken müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Beyoğlu keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz ve sevdiklerinize yaşatabileceğiniz en doğru adrestir Rio Bravo....

Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi üzerindeki belki de en dikkat çekici restaurant RİO BRAVO. Zengin dekorasyonu ve ilgi çekici atmosferi ile misafirlerini büyülüyor. İstanbul’un popüler mekanlarından biri olan RİO BRAVO’da; cafe, bar, restaurant, dans ve canlı müzik hizmetlerinin hepsi bir arada. RİO BRAVO girişinde Chicago publarını andıran tarzı ile yıllardır Beyoğlu’nda ki seçkin müşterilerine hizmet vermekte.

Mönüsü, dekoru ve tarzıyla uyum içinde, Meksika ve Amerikan yemeklerinden oluşuyor. RİO BRAVO’da öğle yemekleri için çalışanlar düşünülerek “özel öğlen mönüsü” hazırlanmış. Haftanın beş günü Çiko ve Grubunun canlı müziği eşliğinde hem yemeğinizin tadını çıkarabilir hem de Latin müziğinin coşkusuna kendinizi teslim edip dans edebilirsiniz.

Rio Bravo'da Cuma ve Cumartesi günleri 21:30 - 01:30 arasi canlı müzik keyfi sizlerle...


Diğer mekanlar için Istanbul Restoran Rehberi'ne tıklayınız.

No comments:

Post a Comment

Bu Blogda Ara